Kodėl mes?

UAB „Medipresa” jau nuo 2013 metų teikia periodinių leidinių ir knygų platinimo paslaugas visoje Lietuvoje ir ne tik. Dėl gerai sukurtos logistikos sistemos užsakytos prekės ir jų papildymas prekybos vietų lentynas pasiekia per 24 val., todėl skaitytojai gauna ne tik naujausius žurnalus, bet ir knygas, kurios dar kvepia spaustuvės dažais. Dėl ilgametės patirties, sukauptos dirbant su leidėjais, profesionalios komandos ir šiuolaikinės programinės įrangos, leidžiančios optimaliai valdyti žurnalų likučius rinkoje ir prognozuoti pardavimą, įmonė mūsų partneriams sudaro išskirtines platinimo sąlygas.
Įmonė neapsiriboja tik Lietuvos rinka. Įvairius žurnalus ir knygas ji tiekia ir didmeninėms užsienio įmonėms. Šiuo metu UAB „Medipresa” glaudžiai dirba su Jungtinės Karalystės, Airijos ir Jungtinių Amerikos Valstijų pirkėjais. O gerąją bendradarbiavimo patirtį ir aukštus darbui keliamus reikalavimus taiko ir Lietuvoje. Dėl aukštos paslaugų kokybės ir darbo efektyvumo UAB „Medipresa”  neabejotinai yra lyderė periodinių leidinių ir knygų platinimo rinkoje. Šiandien jos darbu pasitiki didžiausi periodinių leidinių ir knygų tiekėjai.
Įmonė patirtį, kurią įgijo prekiaudama žurnalais, pritaikė knygų pardavimo srityje, todėl UAB „Medipresa” platina knygas į visus Lietuvos knygynus, o dėka partnerių knygas parduoda ir bibliotekoms. Rezultatai nenuvylė nei partnerių, nei klientų.
Šiandien UAB „Medipresa” valdo įmonė UAB "Media Bitės".