Apie mus

UAB „Medipresa” yra viena didžiausių įmonių Lietuvoje, teikiančių periodinių leidinių ir knygų platinimo paslaugas. Įmonė įkurta 2003 metais. Šiandien ją valdo įmonės UAB "Media Bitės" ir UAB "Savaitė". Leidiniai platinami visoje Lietuvoje. Dėl gerai išvystytos logistikos, prekės pristatomos ir papildomos pardavimo vietose per 24 valandas. Be to, žurnalai ir knygos parduodami didmeninėms užsienio įmonėms. Šiuo metu UAB „Medipresa” dirba su Jungtinės Karalystės, Airijos ir Jungtinių Amerikos Valstijų pirkėjais.

 

Siekiant patenkinti visus klientų poreikius ir optimaliai valdyti žurnalų likučius rinkoje, UAB „Medipresa” sukūrė programą, kuri leidžia prognozuoti pardavimą ir kokybiškai valdyti periodinių leidinių likučius rinkoje. Toks darbo principas padeda leidėjui greitai ir paprastai prognozuoti tiražus, sumažinti leidinio grąžinimą iki 5-10 proc. ir išvengti nereikalingų išlaidų. Be to, kvalifikuoti UAB „Medipresa” darbuotojai pasirūpina, kad neparduoti, seni leidiniai būtų greitai grąžinti leidėjui arba tiesiog sunaikinti. Įmonė rūpinasi, kad rinkoje nebūtų perteklinės informacijos, o skaitytojus pasiektų tik naujausi periodiniai leidiniai ir knygos.

 

UAB „Medipresa” daugiausia dėmesio skiria spaudos priežiūrai ir jos pateikimui prekybos vietose. Be to, įmonė nepamiršta ir knygų mylėtojų. Jos platinamos ne tik prekybos tinkluose, bet ir knygynuose, o dėka partnerių jos parduodamos ir bibliotekoms. Taip pat didelis dėmesys skiriamas knygų ekspozicijai, nes dėl tinkamos leidinių priežiūros knyga greičiau pasiekia skaitytoją. Ilgametė patirtis dirbant su leidėjais, profesionali komanda ir šiuolaikinė programinė įranga sudaro išskirtines platinimo sąlygas mūsų klientams, o darbo rezultatai džiugina ir mus, ir mūsų partnerius.